Veilingaanbod

Hieronder kunt u zich vast inlezen en voorbereiden op het unieke aanbod van de WE Foundation Dienstenveiling. Diensten groot en klein allen uit een zeer goed hart hebben zich hier verenigd. Kijk en snuffel rond, want er zit zeker een dienst bij waar u niet omheen kunt!

1. Zeezeilen op prachtig jacht

zeilen

Een dagje het ruime sop opzoeken. Voor echte zeebonken is dit aanbod een must, een dagje echt zeezeilen met de grote man zelf, Pieter van der Geer!…da’s sterk spul.

2. Waardebepaling woonhuis

waardebepaling

Wat is uw huis nou echt waard. Laat het bepalen door de echte expert. Linda Steijn levert een heuse waardebepaling van uw eigen huis met een op schrift gezette en getekende verklaring van de makelaar.

3. Ontspannende massage

massage

Vermoeid na een lange dag werken? Zit uw nek vast van de kreditcrisis? U bent het zo weer helemaal vergeten  na deze ontspannende algehele lichaamsmassage van Henk Plessius. U voelt zich zo weer als herboren.

4. Indonesisch rijsttafelen met vrienden

rijsttafel

U houdt van lekker eten en u heeft veel vrienden die daar ook van houden? Dan komt Evelien Oosterveld bij u thuis een zelfgemaakte Indonesische rijsttafel uitserveren voor maar liefst 10 personen. Sambal bij iemand?

5. Paardrijden in het Amsterdamse Bos

paardrijden

Stap, draf en galop. Slechts en kleine greep uit de onbeperkte mogelijkheden van een paardrijles bij Manege Nieuw Amstelland. Onder professionele begeleiding van Mady Robat kunt u de wereld vanaf magnifieke vierbeners bekijken. Deze dienst is voor twee personen. Een uurtje rijden en daarna heerlijk samen nagenieten van zadelpijn bij een bakje en een stukje taart. Yeeeh He!

6. Thais avondje bij u thuis

thais

7. Kite-surfen bij “The Spot”

kite-surfen

Wilt u met uw zoon(s) of dochter(s) dit jaar echt een goed figuur slaan op het strand. Dan is deze kite-surf les voor 2 personen echt iets voor u! Aangeboden door “ The Spot” in Zandvoort kunt u op het strand met 2-lijns vliegers vliegeren en vervolgens erachter komen of er een echte Robby Naish of Kristin Boese in u schuilt.

8. Rondje Pampus vanuit Koninklijke haven Muiden

Pampus

Maak plaats voor de echte Kapitein Stubing en vaar met de Vertigo vanuit de Koninklijke haven van Muiden rond Pampus. De Groene Draeck achter zich latende worden u en 5 anderen gefêteerd op een unieke volledig verzorgde middag op het IJselmeer, inclusief echte zeemansverhalen. Wel even zwaaien als Beatrix langs vaart…

9. Rondvlucht boven je geboorteplaats

rondvlucht

Ooit zag u daar het levenslicht en nu kunt u vanuit de wolken kijken hoe het er is geworden. Een unieke rondvlucht boven uw geboorteplaats (mits in Nederland) geeft u weer een geheel ander perspectief op de wereld. Met piloot Johan Cosse bent u in veilige handen, alleen handbagage meenemen!

10. Loungetocht in sloep tijdens SAil

loungetocht

SAil 2010 is natuurlijk het allerleukst vanaf het water. Loungend vanaf zijn i-Sloep neemt Leo Holwerda met 7 anderen mee naar de meest illustere plekken van en rondom SAil 2010. De Drinks en het Fingerfood zijn inclusief. Zelf even je i-Pod oploaden met je favoriete muziek.

11. Tennisclinic

tennisclinic

Net die backhand die niet lekker gaat. Of wellicht wilt u uw service versterken? Het kan allemaal met de tennisclinic van Nick Hogenhout. Voor maximaal vier personen inclusief ballen en afsluitend drankje (met de speciale tips van de pro!).

12. Prive Chauffeur

prive chauffeur

Een hele dag chaufferen in uw eigen auto, inclusief pak, pet en deur openhouden. Marianne Holwerda staat voor u klaar en laat u voelen hoe het is om een ster te zijn. De auto wordt uiteraard weer netjes afgeleverd.

13. Inspirerende kookworkshop voor 2 personen

kookworkshop

Dat kaasplankje een beetje beu of die toastjes met salade? Jet en Germaine maken van u een topkok met een van hun oergezellige kookworkshops voor 2 personen (Dolce Vita bijvoorbeeld). Nu wordt koken nog leuker! Kijk ook op www.delicious-cooking.nl of www.jetkookt.nl . Inclusief charmante koksmuts!

14. Compleet interieuradvies

interieuradvies

Een zolderkamer waar je liever niet komt? Een ongezellige gang? Een tienerkamer van Barbie naar Gothic? Met interieuradvies van Eugenie Verhoef voor een (kinder)kamer in huis ben je zo weer up-to-date, een kloddertje hier, een kloddertje daar, even andere greepjes op die kast…..Plaats uw kamer onder de hamer!

15. Helemaal hip stylingadvies

stylingadvies

Stoer, robust en hip of juist chique en klassiek met een twist. Laat je adviseren door Karina Eymans welke stijl het best bij je past en hoe je daarmee deze zomer het best voor de dag komt. Weet jij al hoe dat moet, dan is deze ook leuk om misschien eens cadeau te doen aan je man, schoonmoeder, etc…En je mag ook nog een spijkerbroek uitkiezen van het merk Geisha! Waar wacht je nog op!

16. Supersterk: IT ondersteuning

IT

Sjors Dignum is een ware IT-goeroe die 3 uur lang uw computerproblemen komt oplossen. Of u met engelengeduld IT dingen komt uitleggen die u altijd al wilde weten, maar nooit durfde te vragen. Heerlijk, als de computer en printer straks weer naar u luisteren.

17. Daverende drumsessie

drumsessie

Diep van binnen zit er in iedereen wel een echte drummer die eruit wil. En nu is je kans! Met een Drumsessie aangeboden door Edwin Kas kun je er zo hard op los trommelen als je maar wilt. Niemand minder dan Paul van Schaik (jaaa, de drummer van Alain Clark) zal ervoor zorgen dat je de echte fijne kneepjes van dit vak leert. Dit is uniek! Dus grijp je kans en laat van je horen!!!

18. Gezellige wielertocht

wielertocht

De Ronde van Vlaanderen net gemist en de Tour de France valt ook dit jaar precies weer in uw vakantie, geen nood want nu is er ‘Het rondje Haarlemmermeer’. Op pad met de enige echte wielerclub van Badhoevedorp kunt u geheel verzorgd en in bijpassend tenue kennismaken met de Noord Hollandse wielersport. Na afloop natuurlijk napraten tijdens de ‘derde ronde’ met een heerlijk drankje met Arjen van Brummelen en Bert Stam.

19. Drie maanden uw auto keurig gewassen

auto gewassen

Soms weet je het niet van mensen. Maar een dienstenveiling is het moment dat passies bovenkomen. Zo ook de passie van Annemieke Smits van Oyen die geheel belangeloos 3 maanden lang u auto een maandelijkse wasbeurt geeft. Jaaaa,…..met de hand, dus de lak en het chroom worden de komende periode echt in de watten gelegd.

20. Loopbaan coaching

loopbaan coaching

Werken, werken, werken. Maar wat wil je zelf nou eigenlijk. Met een persoonlijke loopbaan coachingsgesprek van Caroline Serre kun je meer richting geven aan je loopbaan en je persoonlijke ontwikkeling. En omdat velen zeker in deze periode een moment van reflectie willen wordt deze dienst maar liefst 3 maal geveild.

21. Tuin in een keer zomerklaar

tuin

Staat het onkruid tot aan uw knieën of ziet u door de bomen uw tuin niet meer? Arjan Nederveen van Nederveen Tuinen biedt een dag onkruid wieden en uw tuin zomerklaar maken aan.

22. Handig: Dagje hulp bij klussen

hulp

Dat oude kastje dat wel een opknapbeurt kan gebruiken? Of die lekkende kraan die u uit uw slaap houdt? Roderik Smits van Oyen komt helpen! Met zijn twee rechterhanden pakt hij een middag lang alle klussen bij u in huis op.

23. Prive Work Out bij Back in Shape, neem vriendinnen mee!

work out

De zomer komt nu steeds sneller dichterbij. Dus ‘zomerklaar’ is het motto. Dat kan met de body-power les van Marscha. Het is even tandjes op elkaar maar dan zie je ook echt resultaat. Volg samen met 8 vriendinnen deze unieke les bij “Back in Shape” en zie het verschil!!

24. Tuin weer heerlijk aan kant

tuin

Geniet u ook altijd zo van de geur van vers gemaaid gras. Heerlijk en alles ziet er meteen zo opgeruimd uit. Dit jaar zorgt Erwin Eymans ervoor dat u daar volledig van kunt genieten. Deze ‘unexpected gardener’ komt bij u het gras maaien, veegt de bestrating en neemt ook even de tuinmeubels af. Zo zit u er weer keurig bij.

25. Superhandig: Kinderen keurig geknipt

geknipt

Lekker weer zo’n frisse hippe coupe. En nu hoeft u daarvoor met de kids de deur niet uit! Nee, de kapper komt aan huis. Karina ‘ScissorMom’ Eymans knipt uw kroost (er u als u wilt) weer helemaal volgens de laatste trend! Gepokt en gemazeld als moeder van drie weet ze precies hoe de kleintjes stil moeten zitten, zodat ze weer puik voor de dag kunnen komen!

26. Prachtige fotoreportage

fotoreportage

Een prachtige fotoreportage van uw kind (kinderen) of een uniek familieportret door fotografe Madeleine Lodewijks. Zij legt alles op de gevoelige plaat vast zodat u er nu eindelijk ook eens bij op staat! Mis hem niet…

27. Luxe zondagochtend ontbijt

ontbijt

Verwen uzelf en uw gezin met een luxe zondagochtendontbijt compleet met verse jus, fruit, broodjes, champagne, zalm en nog veel meer. En het mooie is, u hoeft er uw bed niet voor uit. Tineke Dignum serveert deze traktatie volledig bij u aan huis, compleet…met kruimeldief!

28. Pizza bakken met kinderen

pizza

Een woensdagmiddagje lekker en gezellig echte Italiaanse pizza’s bakken met kinderen (6 maximaal) bij de lekkerste pizzabakker van Badhoevedorp, La Bocca! U krijgt ze gezond gevoed weer terug. Met gratis flaconnetje Shout vlekverwijderraar.

29. Spannende proeverij bij La Bouche

proeverij

Een nieuwe naam! Een nieuwe kaart! Daar wilt u meer van weten. Laat u verrassen door de, speciaal voor deze gelegenheid vervaardigde, proeverij van Brasserie La Bouche voor 2 personen.

30. Heerlijke schoonheidbehandeling

schoonheidbehandeling

Knapper deze dienstenveiling verlaten dan u bent binnengekomen? Velen van ons lukt het niet, maar u wel! Want Linda Knip biedt een complete schoonheidsbehandeling aan! Geneert u zich niet om erop te bieden, want natuurlijk heeft u het zelf niet nodig, noch uw vrouw, maar het is voor een ‘kennis’. En bovendien… we zijn onder ons!

31. Oppassen

oppassen

Zit u weer omhoog volgende week voor dat gezellige etentje, of heeft u ook weer eens zin om een zaterdagmiddag lekker met z’n tweetjes te shoppen? Geen enkel probleem want Fleur en Lois komen op uw kindjes passen. En dat maar liefst 5 keer! Dus biedt nu op deze unieke 5 ritten-oppas-kaart. Volledig verzorgd met voorlezen, touwtje springen en spelletjes doen!

32. Overhemden van Peer-and-Company

overhemden

Een nieuw pak, een nieuwe das wellicht! Maar weet je waar je echt mee opknapt, dat zijn die geweldige overhemden van het merk “Peer-and-company”! En laten we eerlijk zijn, daar kun je eigenlijk ook niet genoeg van hebben…..wie strijkt er ook al  weer?

33. Geweldige Make-over

make-over

We weten niet hoe hij het precies doet! Maar hij doet het geweldig. Laat je een nieuw kapsel aanmeten bij de leukste (en beste) kapper van Amsterdam. Jaap van Weerdenburg is al jaren het grote geheim van mening model en tv ster en nu kun ook jij van zijn kunsten genieten. Ga voor die geweldige metamorfose en zie er straks beeldschoon uit!

34. Gezellige kookworkshop voor 6 personen

kookworkshop

Weer die stamppot? Of toch maar macaroni? Wordt het niet weer eens tijd voor iets anders? Laat je inspireren met de kookworkshop voor 6 personen bij Julietta. Je staat verstelt van hoeveel lekkers er verder nog uit een pan kan komen! En het leuke is, aan het einde eet je samen alles lekker op met een glaasje erbij.

35. Topper: Een week mei- of herfstvakantie in Frankrijk

herfstvakantie

Nu eens een keer niet naar de Franse Riviera maar naar de Franse Vendee! Priceless! Een week genieten in de mei- of herfstvakantie aan de prachtige Vendee kust. Surfen, bodyboarden, wandelen, fietsen of de talloze marktjes afstruinen. In de Vendee kan het. Kijk op www.les-aulnettes.com voor het hoe, wat en waar. Zo’n prachtig Fins houten huis is geschikt voor een gezin, twee stellen of een vrienden- of vriendinnenuiting. Ook lekker voor een lang wandelweekend met veel wijn en BBQ!

36. Hulp bij Meubels in elkaar zetten

hulp

Ook zo toe aan even iets nieuws in huis? Maar zie je ertegen op dat je weer met gebruiksaanwijzingen in de weer moet? Geen nood!  Marianne Holwerda komt een zaterdag lang helpen de meest gecompliceerde IKEA kasten en meubels in elkaar te zetten. Dat scheelt ook weer huwelijksstress als je aan het eind nog wat schroeven overhoudt.

37. Dagje rijden in een echte Cabrio

cabrio

De lente hangt in de lucht. Alles moet open, we moeten eruit. Alleen jammer dat dat dak van je auto nu niet open wil! Geen nood. Corien Huiskamp bied haar Cabrio een dag lang aan zodat je toch kunt genieten van de lente of zomerzon. Wel insmeren met factor 15 hoor!

38. Al uw ramen gelapt

ramen gelapt

Allesreiniger! Spiritus! Zeem! Trekker! Pff, daar gaan we weer…of toch niet? Laat deze keer je ramen lappen door Babs Robat! Gegarandeerd streepvrij en helder. Het enige wat jij hoeft te doen is genieten van het resultaat!

39. Ieder weekend een verse taart

verse taart

Een maand lang elk weekend goed beginnen met een oergezellige Hollandse appeltaart? Evelien Oosterveld bakt elke vrijdag een prachtige verse taart, speciaal voor u. En bedingt u de maand April dan heeft u vijf vrijdagen voor de prijs van vier…

40. Een dagje onder hogedruk spuiten

hogedruk spuiten

Het mos van de tegels spuiten een vervelende klus? Willem Jan Oosterveld geniet ervan! Werkelijk alles is al schoon in zijn tuin. Daarom komt hij het graag bij u doen. Maar liefst een halve dag staat hij (hogedruk)stralend in uw tuin.

41. Topper: Jaarabonnement bij Back in Shape

back in shape

Eigenlijk bent u het al een tijd van plan, maar toch lukt het steeds maar niet. Geen nood want met deze superaanbieding houdt echt niets u meer tegen. Back in Shape biedt u een compleet sportabonnement voor een jaar aan. Dit is ronduit fantastisch en uw silhouetje wordt er ook heel blij van. Dus zet nu uw beste beentje voor, gowing once..,gowing twice…

42. Personal trainer van Back in Shape

personal trainer

Het is al jaren hot en effectief in Amerika, maar nu kunt u ook in de lage landen ermee aan de slag! Uw Personal Trainer! Back in Shape biedt u een personal trainer waarmee u gericht kunt werken aan uw eigen ‘Problem Area’s. Dus sla nu uw slag!

43. Uniek kinderportret

kinderportret

Een unieke kinderportret reportage geheel in eigen stijl van topfotograaf John ten Boer. Daarmee weet u zeker dat uw kleintjes er beeldig op zullen staan. Leg ze nu vast want ze worden al zo snel groot!

44. Belastingaangifte geregeld

belastingaangifte

U ziet met angst en beven uit naar uw IB aangifte 2009? Geen nood, Rob Machiels redt u! Want deze terzake kundige professional helpt u met uw aangifte. Grote kans bovendien dat u uw veilingaanbod terugverdient met de teruggaaf! En het mooie is, deze dienst mag wel liefst 5 maal worden aangeboden, dus grijp nu je kans!!

45. Maatpak van de Society Shop

maatpak

U komt weer helemaal puik voor de dag met zo’n prachtig pak van de Society Shop. Special uit de “Matching Stripes” serie biedt de Society Shop een geweldig mooi pak aan. Heren, een gentlemen kan deze natuurlijk niet aan zich voorbij laten gaan.

46. Parketvloer weer als nieuw

pakketvloer

Hij wordt soms met voeten getreden en is nu ook wel eens aan een verwenbeurt toe. Laat uw houten vloer opnieuw schuren en lakken of oliën door Conijn Parket (zie www.conijnparket.nl) en uw hele huis ziet er weer als nieuw uit.

47. Supergrote aanhanger met auto

aanhanger met auto

Heerlijk, een grote voorjaarsschoonmaak, maar dan ECHT eentje! Peter Kiburg biedt zijn supergrote aanhanger aan om samen groot, grof, klein en fijn vuil en puin naar de stort te brengen. Dat ruimt nou eens ECHT lekker op!

48. Complete kinderoutfit Tom Du

kinderoutfit

Er is toch bijna niets leuker. Echt van top tot teen in een nieuwe outfit van Tom Du. En dan is Irene Langendijk graag uw personal shopper wanneer u met uw kindje een prachtige setje uit de nieuwe collectie van Tom Du uitzoekt. Shop till you drop zeggen we dan….

49. Kunstwerk van 21 Design

21 Design

Heeft u ook al jaren die lege plek aan de muur onder het mom van ‘daar moet nog iets leuks komen’. Geen nood 21 Design lost dit voor u op. Duco van Wees biedt graag het prachtige werk “Italië” van Naomi-Art aan om deze lege, kale plek voor goed tot de verleden tijd te laten behoren. En u weet het met Duco aan uw zijde kunt u iedere saaie muur aan! Kijk op www.naomi-art.eu voor het werk.

50. Twee kaarten voor wedstrijd Ajax – VVV Venlo

wedstrijd ajax

Altijd al met zoon of dochter, of betere helft naar en wedstrijd Ajax gewild, maar is het er nog steeds niet van gekomen? Grijp dan nu uw kans en bezoek een wedstrijd van de godenzonen. Marco Eeman biedt dit arrangement aan voor 2 personen, volledig met “Best Seats of the House” op 11 April Ajax – VVV Venlo, om 14.30 uur. Een cruciale wedstrijd, zorg dat je erbij bent. Compleet met gratis wedstrijdanalyse achteraf

51. Hockeyclinic van Karel Klaver

hockeyclinic

Hartstikke leuk voor een team van uw zoon of dochter, of misschien wel helemaal het einde voor uw eigen team. Mis hem niet, deze unieke kans om een fantastische hocckeyclinic te volgen bij deze echte hockey held, Karel Klaver! Wees er snel bij en leer de tips & tricks van deze echte meester!

52. Overnachting Movenpick Hotel (ook tijdens SAil)

overnachting

Een avond lekker eten met een goed glaasje en dan de volgende dag lekker lang uitslapen zonder dat de kinderen u om 7.00 ’s-ochtend wakker maken. Dat is lang geleden. Nu kan het! Biedt op die geweldige overnachting in een Junior Suite met ontbijt bij het Movenpick Hotel Amsterdam. Dus regel die oppas en pak je leukste pyjama in en maak er dan ook nog een mooi dagje SAil van!

53. Dinnercruise voor 2

dinnercruise

Wat is er nu heerlijker dan genieten van een uitgebreid culinair 3-gangen diner aan boord van een schip, terwijl de mooie Amsterdamse grachten langzaam aan je voorbij trekken. Met een dinnercruise voor 2 personen kunt u vanaf het water genieten van de mooiste plekjes van Amsterdam. Kom op mannen, dit is echt weer even ouderwets romantisch, en… neem dan ook even dat bosje roosjes voor haar mee!

54. Overnachting Casa 400

dinnercruise

Wat is nu beter dan een top combinatie van lekker eten en de volgende dag heerlijk uitgerust wakker worden. Moeilijk is het niet! Wat dacht je van een heerlijke diner bij bijvoorbeeld restaurant Dauphine en daarna rol je zo je bedje in bij Hotel Casa400 om de hoek! Net een avondje met iets meer! Regel het gewoon! Slaap weer eens uit! En biedt op deze geweldige overnachting bij Casa400 in Amsterdam. Restaurantje moet je zelf regelen… (ook een leuke kado-tip natuurlijk!)

55. Camping Zeeburg

camping

Weet u het nog! Lekker bij het kampvuur indianenverhalen vertellen en aardappels poffen! Het lijkt ver weg, maar het is echt heel dicht bij! Neem uw kinderen of uw beter helft mee voor een weekendje echt ouderwets kamperen, en dan natuurlijk wel in een van die geweldige Pipo de Clown wagens (wagonettes) want die maken het feest compleet! Kijk snel op
www.campingzeeburg.nl en ga direct op zoek naar je slaapzak, zakmes etc..

56. Middagje strijk wegwerken

strijk

Ja, u hickt er alweer een tijdje tegenaan en laten we eerlijk zijn, het is natuurlijk niet het leukste klusje in huis. Maar voor Marjorie de Miranda wel. Ze vindt het gewoonweg heerlijk en daarom komt ze special voor u die schone overhemden omtoveren in een prachtige glad gestreken stapels. Daar dromen we toch allemaal van! En omdat Yvonne Stellingwerf deze prachtige passie met haar deelt wordt deze dienst maar liefst 2 maal aangeboden!

57. Overnachting CitizenM Hotel

CitizenM Hotel

Wij begrijpen dat heel goed! Jaaa, ook papa’s en mama’s moeten er samen wel eens uit! Even lekker voelen hoe het is, even weer hip en jong zijn, maak een avondje uit natuurlijk helemaal compleet met een overnachting voor 2 in het hippe CitizenM Hotel. Dus verwen jezelf of een ander (kado-tip), en proef The hip, The young, The Stylish, van Amsterdam.

58. Visrestaurant Lucius

Visrestaurant Lucius

Schuif aan in het Amsterdamse visrestaurant waar de hele wereld aanschuift! Laat u verrassen door een heerlijk diner bij Visrestaurant Lucius en ook voor u natje wordt gezorgd want deze aanbieding is compleet met wijnarrangement! Hiermee weet u zeker dat u goed zit, blup, blup..

59. Overnachting BackStage Hotel

Overnachting

“…and we all just want to be big Rock Stars , living in big houses, driving 30 cars..” Voel hoe het is om een echte ster te zijn bij het enige echte BackStage hotel van het land! Een overnachting voor 2 personen in het hotel waar ook Justin wel eens aanschuift voor een borrel of Lenny of John of misschien ook Michael…o, en het bij het ontbijt ziet u misschien wel Beyonce, Kathy of Cheryl….pak dan even die handtekening mee!

60. Een maand lang iedere week een mooie bos bloemen

Overnachting

Wie wil er niet iedere week een prachtig ruikertje in huis? Lia Boots biedt een maand lang iedere week een heel mooie grote bos bloemen aan. Verwen jezelf nou maar! Gewoon doen!

61. Ontdek Amsterdam

Amsterdam

Hoe leuk is dat, toerist in je eigen stad! Ontdek hoe leuk Amsterdam nu werkelijk is. Neem je kids mee en struin de leukste musea in de stad af. Laat je auto staan want met de “I Amsterdam Card” loop je zo het Van Gogh binnen en pak je gratis de tram, bus of metro naar weer een andere niet te missen plek in ons Mokum. Deze dienst is zo leuk dat hij maar liefst 3 maal worden aangeboden: 3x kaarten die 24 uur geldig zijn, 3x kaarten die 48 uur geldig zijn en 3x kaarten die 72 uur geldig is. Bekijk de culturele hoogtepunten en ontdek hoe mooi Amsterdam nu ook al weer was! Combi’s zijn ook mogelijk!! Kijk op www.iamsterdam.com voor meer informatie.

62. Amsterdams Historisch Museum

Amsterdam

Bij een bruisende wereldstad als Amsterdam hoort een zinnenprikkelend museum. Ontdek de verrassende objecten die het verleden tot leven brengen. Het ene moment takel je een negentiende-eeuws trekpaard uit de gracht, even later toer je in een witkar door de jaren zeventig. Het museum biedt voor ieder wat wils. Met 4 personen kunt u gaat snuffelen in de schatten van Amsterdam en u ontvangt ook nog een geweldig boek over deze prachtige stad!

63. Een liter Pesto

Amsterdam

Echte, vers gemaakte, originele Italiaanse pesto: wie maakt hem nog? Saskia Strack van Schijndel natuurlijk. En hij is werkelijk verrukkelijk. Met het BBQ seizoen voor de deur biedt ze maar liefst een liter van deze heerlijkheid aan! Ingevroren in blokjes kom je hier de zomer wel mee door! Mama Mia!

64. Tien Toegangskaarten Madurodam

Amsterdam

Weet u niet wat u moet bedenken voor het verjaardagspartijtje voor uw kind? Bied dan op deze 10 toegangskaarten voor Madurodam! Het wordt gegarandeerd een gezellige, onvergetelijke verjaardag voor iedereen!

65. Rijden op vrachtwagen of bus

Amsterdam

Grrrrrrrrrrr, dit maakt gegarandeerd de man in u los! Rijden op een echte vrachtwagen of bus (naar keuze)! Maakt kennis met het echte grote materieel. Maak kennis met de wereld van de echte man! Compleet met eindevaluatie en officieel certificaat!…ook erg leuk als kado-tip voor die vriendin die binnenkort 40 (plus) wordt!

66. Racen op Zandvoort

Amsterdam

Ervaar het circuit van Zandvoort in een echte raceauto op zondag 13 juni. Rij een aantal ronden mee met een professionele coureur en check achter de schermen, de pitbox, onder het genot van een hapje en een drankje. Start your engines….voor 2 personen.

67. Lift behandeling

Behandeling

De sterren roepen het al jaren, maar u geloofde er natuurlijk niets van. Nu kunt u zelf ondervinden hoe het is om ‘gelift’ te worden, niet dat u het nodig heeft, maar voorkomen is beter dan… Enfin, onderga deze geweldige Hydradermine Lift behandeling, een heerlijke massagebehandeling die u er al na een sessie jaren jonger uit laat zien (en dat geheel zonder incisie!!). En vergeet niet na deze unieke behandeling van Kimberly Blom uw legitimatie mee te nemen als u een flesje wijn gaat kopen bij Appie!

68. Keeperstas

Keeperstas

U heeft de wedstrijd feitelijk al gewonnen als u aankomst met deze nieuwe, intimiderende, oogverblindende, niet te missen gif-groene Keeperstas aangeboden door InPetto! En een voordeel, met zo’n kleur raakt u hem ook echt nooit meer kwijt!

69. Definitief pijnloos ontharen

Ontharen

Deze zomer en alle zomer die erop volgen eindelijk okselfris en vrijgesteld van dat lastige ontharen. Linda Knip draait haar hand er niet voor om. Middels 6 behandelingen IPL, definitief ontharen, zorgt ze ervoor dat dat pakje shag onder uw armen voorgoed verleden tijd is. Dus nu die handjes de lucht in…!

70. Total Body Scan

bodyscan

Altijd al willen weten hoe goed het nou echt is gesteld met uw conditie. Of gewoon nieuwsgierig naar uw binnenkant? Dan kunt u de iDXA Scan niet aan u voorbij laten gaan. Met deze scan krijgt u een exacte meeting van uw botstatus, spierweefsel en vetmassa. Zo wordt uw hele lichaam geanalyseerd en bepaalt of u in een gewenste conditie verkeert. Dus laat u binnenste buiten keren zodat u weet waar u staat, levert ook weer leuke plaatjes op om de kindjes te laten griezelen! Kijk op www.chiropractie-munksgaard.nl.

71. Ajax SkyBox voor 8 personen

skybox

Naar een echte voetbal wedstrijd gaan is natuurlijk al een feest, maar nu kunt u samen met uw beste vrienden, collegae of klanten genieten van een Wedstrijd Ajax vanuit een heuse Skybox. Tijdens een thuiswedstrijd van Ajax kunt u een vorkje prikken en genieten van de verrichtingen van Amsterdams trots. Super aanbieding voor een klantenuiting, een feestje en echte liefhebbers. In en woord “Priceless”, maar u mag toch bieden!

72. Birckenstock

birckenstock

De zomer komt eraan, en natuurlijk kunt u niet zonder. Lak die nagels, zet de zon aan en geniet van een zelf uit te kiezen paar Birckenstocks van Taft schoenenmode. Altijd handig! En…bieden maar!

73. Kosiuko Jurk

kosiuko

Ieder meisje droomt er toch van, als een echte prinses behandelt te worden en tezamen met een kledingadviseuse een geweldig nieuw jurkje uit te zoeken en te stylen! Waar wacht u dan nog op? Meisjes blijven meisjes, dus u weet hoe dat voelt. Daarom biedt Kosiuko deze geweldige ervaring tezamen met een mooie jurk aan! Check even www.kosiuko.com voor de collectie en laat van u horen! Want stylen is het halve werk…

74. Lezing André Kuipers

AKuipers

Laat u een avond lang inspireren door wellicht een van de grootste helden van Nederland, André Kuipers. Een lezing van André geeft u een geheel ander zicht op dit aardse bestaan, want als astronaut kan hij echt als enige weten hoe het is om ‘even afstand’ te nemen. Garant voor een avond spanning! Ongetwijfeld een onvergetelijke unieke ervaring! Op naar de sterren….en daar voorbij!
Lees de rest van dit artikel »

75. Reclamebureau voor een dag

reclamebureau

Heb je een bedrijf, product of dienst en ben je wel eens benieuwd hoe ervaren reclamecreatieven je een stap verder kunnen brengen? Dan is nu je kans: art-director Jan Willem Baggerman en copywriter J-P Nieuwerkerk van creatieve cel Park en communicatiestrateeg Tom Kniesmeijer buigen zich een dag over je communicatiekansen. Ze nemen je mee in een ‘Rondje Park’, een creatief/strategisch richtingenplan op maat. Meer weten? Kijk op www.parkamsterdam.nl

76. Golfclinic voor 4 personen

golfclinic

Tiger Woods heeft net het veld geruimd, en natuurlijk ziet u uw kans schoon. Dan is het net nog even handig om hier en daar uw techniek bij te schaven. Hoe kan dat beter dan met een fantastische Golfclinic voor 4 personen van onze golf-pro John Bos. Anderhalf uur inclusief ballen, de geruite broek svp zelf verzorgen!

77. Unieke horloges en rondleiding in Diamantmuseum

diamantmuseum

Jaaa, u leest het goed, en laten we eerlijk zijn, “Diamonds are a girls best friend” . Dus ook u kunt simpelweg niet zonder. Een prachtige set van twee zeer smaakvol en met diamant ingezette horloges (voor hem en haar) compleet met 4 toegangskaarten voor het diamantmuseum in Amsterdam, wellicht iemand met een diamanten huwelijk binnenkort. Erg leuk voor jezelf, maar een tip van de veilingcommissie, ook een geweldig geschenk! www.costerdiamonds.com

78. Voorstelling Mary Poppins Musical

Musical

Vraagt u zich ook wel eens af hoe een onvergetelijk moeder/dochter uitje kunt organiseren? Breek u hoofd niet langer. Trakteer u zelf en uw dochter (OK, of zoon of eega, we zijn tenslotte geëmancipeerd) op een voorstelling van Mary Poppins! We hebben vast twee mooie plaatsen voor u gereserveerd op zaterdagavond 1 mei! Dat is natuurlijk Supercalifragilisticexpialidoses……!

79. Disneyland voor 4 personen

Disneyland Parijs

Mickey en zijn vrienden ontmoeten! Gewoonweg fantastisch natuurlijk! De kindjes vragen er al een tijdje om en nu kunt hun dromen waar maken. Een weekend Disneyland Parijs! Dat is aan alle kanten goed, voor het goede doel, voor de kinderen en natuurlijk voor u! Bieden maar!

SPONSOREN:

logo

logo

logo

logo

logo

logo

logo

logo

logo

logo

logo

logo

logo

logo

logo

logo

logo

logo

logo

logo

logo

logo

logo

logo

logo

logo

logo

logo

logo